İnternet Hattı ve Modem Kurulum Servisi

Internet hayatımızda vazgeçemeyeceğimiz önemli ihtiyaçlarımızdan biri haline geldi. Tüm hizmetleri internet aracılığı ile hızlı bir şekilde ulaşılabilmektedir. Firmamız internet hattı ve modem kurulum servisi hizmeti sağlayarak yeni abonelikleriniz de ya da taşıma yaptığınızda tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. En Yakın internet hattı ve modem kurulum servisi ihtiyacınızda müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.  Temsilcilerimiz size en yakın teknik servis ekibimizi yönlendirecektir. Bazı internet sağlayıcıları abonelikler sırasında internet hattını dairenize ulaştırmamaktadır. Ayrıca bazı binalarda altyapının eski olması nedeniyle sinyallerde kopma ya da azalma yaşanabilmektedir. Firmamız internet hattı bulunmayan ya da yenilenmesi gereken daireler için internet hattı ve modem kurulumu servisi hizmeti sağlamaktadır. Uzman teknik servis ekibimiz modem kurulumu yapmak istediğiniz odaya kadar hat çekim işlemi gerçekleştirmektedir. Internet hattı çekimi özenle yapılması gereken bir işlemdir. Eğer Dikkat edilmezse internet hızında yavaşlamalar ve kopmalar yaşanabilmektedir. Profesyonel ekibimiz internet hattının geçmesi gereken yeri belirleyerek ihtiyacınızı en kısa sürede karşılamaktadır.

İnternet Hattı Çekimi

Daireniz ya da İş yeriniz için ihtiyacınız olan internet hattı sağlanmamışsa bize telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsin. En Yakın internet hattı ve modem kurulum hizmetimiz ile istediğiniz adrese en kısa sürede internet hattını ulaştırmaktayız. Evinizi de şu anda herhangi bir sağlayıcıdan internet hizmeti almıyorsa alacağınız hizmeti başlatmak için yeni hat tesisinde hizmet sağlıyoruz. Bu hizmet kapsamında geri planda yapılması gereken tüm yeni hat tesisi işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz. Evinize ya da işyerinize kadar gelerek tüm bağlantılarınızı yapıyor ve sisteminizin çalışıp çalışmadığını kontrol ediyoruz. İnternet hattı ve modem kurulumu servisi hizmetimiz ile en iyi şekilde bina içi kablolarınızı çekilmesini ve ileride oluşabilecek arızaları önüne geçilmesini sağlıyoruz. Kurulum hizmeti için gerekiyorsa binanızdaki tesisatınızın yeniliyoruz. Binanızdaki ankastre dairenize kadar olan tüm kablolama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Daha önce evlerinde ya da işyerlerinde hiç internet kullanmamış müşterilerimizin en sıkıntı çektikleri konuların başında kurulum hizmeti gelmektedir. Birçok müşterimiz binalarındaki ankastre kutusundan dairelerinin kadar olan kablolama işlemini sağlamakta zorluk çekmekte. Bina içindeki kabloların eksik ya da eskimiş olmasından dolayı sorun yaşanmaktadır. Bağlantılar eksiksiz bir şekilde yapılsa daha iyi bu eski kablolar yüzünden kaliteli sinyal alamadıklarında performans sorunları yaşamaktadırlar. Firmamız En Yakın internet hattı ve modem kurulumu servisi hizmeti ile tüm bu sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretmektedir. Alanında uzman ekiplerimiz tesisatınızın durumu inceleyerek size yapılması gereken işlemler için bilgi vermektedir. Onayınıza istinaden başlayacak çalışmalarda kablo yenilemesi ya da sıfır hat çekimi hizmetleri vermekteyiz. Kullandığımız kablolar son derece kaliteli olup internet hızınız da kesinti yaşamamanız için kablolama büyük öneme sahiptir. Tüm beklentilerinize en kısa sürede çözüm bulmak için iletişim numaralarımız üzerinden bizi arayabilirsin. Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan teknik servis çalışanlarımız en kısa sürede ihtiyacınız olan hizmeti sağlayacaklardır.