1. enyakinuyduservisi.com, sitemiz üzerinden online görüşme yaparak ya da çağrı merkezimizi arayarak uydu servisi ya da hizmeti isteyen kullanıcılarla ustaları buluşturan bir web sitesidir. Ustalara müşteri iletişim bilgilerini vererek hem müşteriye en yakın ustayı yönlendirmek hemde ustaya gelir elde etme imkanı sunmaktadır.

2. enyakinuyduservisi.com yönlendirdiği müşterilerden ya da ustalardan kesinlikle sorumlu değildir. Gerçekleşen pazarlıkta ya da anlaşmazlıkta enyakinuyduservisi.com kesinlikle taraf değildir.

3. enyakinuyduservisi.com yönlendirdiğimiz işlerden doğan, ustanın elde ettiği gelirlerden hizmet bedeli alır.

4. enyakinuyduservisi.com, uydu servis hizmeti almak isteyen kullanıcılarla ustaların arasında gerçekleşen bir alışverişten hizmet bedeli alma esası ile çalışır. Ustalar ile anlaşmamız gereği edindirdiğimiz müşterilerden bizlere bir hizmet bedeli öderler ve bunu asla kullanıcılara (uydu kurulumu hizmeti isteyen müşterilere) yansıtmazlar.

5. enyakinuyduservisi.com’un kullanıcılarla ( uydu hizmeti almak isteyen ya da alan) hiç bir alışverişi olmamakla beraber gelirlerini ustalar üzerinden elde etmektedir.